Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Galeria sztuki, sklep online ?

Galeria sztuki, sklep online ?

Szukam galerii sztuki, która działa w internecie i można kupić obrazy olejne online. Taka sprzedaż internetowa chyba nie jest w takich miejscach ryzykowna. Piszcie jak coś wiecie w temacie. Pozdrawiam.

franek_00

Posty: 2

 
Takie portrety ze zdjęcia to znakomity prezent, sama zamówiłam dla córki. Mam nadzieję, iż będzie zadowolona. Obejrzałam na stronie internetowej jak to wychodzi i jestem pod wielkim wrażeniem, iż tak w ogóle można namalować. Poniektóre portrety są doskonalsze od zdjęć. Wybrałam portret olejny, chyba najładniej takie wychodzą.

Acclaim

Posty: 7

 
Widać, iż teraz jest moda na takie portrety ze fotografii. Nie powiem, bo też mi się podobają, niemniej jednak cena ich chyba nie jest niska. Zawsze to jednak lepsza pamiątka niż fotografie. Na prezent dobre rozwiązanie, aby upamiętnić dziecko, ślub też. Fajna sprawa.

Yuri20

Posty: 9

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, ale oczywiście nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

miko_poz

Posty: 10

 
Przepiękne obrazy olejne super malujących artystów https://www.oprawiamyobrazy.pl/obrazy-olejne/. Zakupiłam już u nich kilka sztuk, zawsze szybka przesyłka, a obrazy w rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Niezwykle polecam, nawet ze względów cenowych.

pawel253

Posty: 12

 
Znakomita sprawa, dziękuję za polecenie tej galerii. Właśnie o takie portrety olejne mi chodziło. Nigdzie nie mogłam odszukać tak porządnych, jak tutaj się prezentują. Mam nadzieję, iż i moje zamówienie zostanie tak dobrze wykonywane. Pozdrawiam.

johan111

Posty: 20

 
Wyszło wspaniale. Zamówiliśmy u pana Zbigniewa portret ślubny. Zainteresowanym możemy przesłać na maila, ale chyba nie ma potrzeby na stronie internetowej galerii można zobaczyć takie przykładowe portrety i fotografie, na podstawie których były malowane. Bardzo dziękujemy, pamiątka jest genialna.

Blitz55

Posty: 20

 
SPONSOR