Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Galeria sztuki, gdzie ?

Galeria sztuki, gdzie ?

A w naszej stolicy, gdzie można obejrzeć jakieś ciekawe wystawy? Jak wiecie coś na temat sprzedaży obrazów olejnych w Warszawie, piszcie. Poszukuję jakiegoś artysty, niekoniecznie znanego, którego możecie polecić.

Laleczka

Posty: 8

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Ale akurat w tym wypadku mogłam. Bo to bardzo rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z jaką nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

bartek33

Posty: 4

 
Widać, że muszę się przyznać, bo należę do osób, które nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, którą polecacie. Świetna sprawa. Niektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

johncena67

Posty: 10

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, ale chyba nie o takich wam chodzi. Jeśli chcecie dobrego portretu ze zdjęcia, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

Krzysio

Posty: 13

 
Świetna galeria, obrazy olejne w Warszawie i w necie. Można rzeczywiście wybrać coś spośród ciekawie malujących artystów. Mnie najbardziej urzekają abstrakcje, a tu też jest spora kategoria takich obrazów. Polecam, świetne miejsce.

dobrusia

Posty: 4

 
Bardzo profesjonalna sprzedaż obrazów, jeśli chodzi o tę galerię. Poza tym, że mają świetny wybór, wielu bo chyba kilkunastu artystów, to sporo jest również kategorii i dzieł tworzonych różnymi technikami. Polecam, bo jest oprócz tego, że na co popatrzeć i podziwiać, to również kupić niedrogo.

serduszko

Posty: 6

 
Mam wielką nadzieję, że pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, że odnajduje się ona w moim rodzimym mieście, niemniej jednak dlatego, że interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam niezmiernie pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

Lupusx

Posty: 15

 
Osobiście również podobają mi się portrety w oleju. Nigdy jednak nie szukałam oferty portretów na zamówienie, więc nie wiem na co zwracać uwagę. Nie wiem też jaką fotografię wybrać. Ogólnie zawsze jestem niezdecydowana, ale w tym wypadku muszę to zmienić:) Pozdrawiam kochani.

stopiw7

Posty: 18

 
To moja kochana galeria sztuki, gdzie niezwykle wielokrotnie zaglądam http://www.galeria-mad.pl. Jeśli szukacie czegoś faktycznie na poziomie, to szczerze polecam, można też zamówić sobie portret. Ogólnie pełen profesjonalizm transakcji. Jest ok.

hyzio

Posty: 6

 
Jakoś nie miałam okazji odwiedzić tej galerii. Ale na stronie internetowej przeglądałam obrazy olejne i widać, że tu w Łodzi działają sami profesjonaliści. Bardzo fajnie, że ceny mają znośne. Chyba zdecyduję się na taki właśnie prezent dla rodziców na ich rocznicę ślubu.

andrew66

Posty: 5

 
SPONSOR