Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Serwis laptopów Toshiba, gdzie się udać ?

Serwis laptopów Toshiba, gdzie się udać ?

Co możecie polecić odnośnie serwisu laptopów Lenovo? Wiem, że w sieci jest trochę dobrych gości od tych modeli, ale szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca z dobrymi opiniami. Jak coś to piszcie i dzięki oczywiście.

Worms

Posty: 3

 
To może i mnie przyda się adresik. Mam w szafie lapka, na którym położyłem już krzyżyk ;) A nóż się uda. Dzwoniłem w parę miejsc, ale każdy serwis laptopów Sony Vaio miał jakby w nosie zarobek na usłudze. Wszędzie twierdzili, że ratuje mnie już tylko skup :D Mam sentyment do tego laptopa, poza tym pasowałoby odzyskać trochę zdjęć.

Andzia

Posty: 8

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

dublerek56

Posty: 3

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią wskórać każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z którego miałem okazję korzystać.

legia55

Posty: 6

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, iż w końcu znalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej kłopotów, ale się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

mnichhhu8

Posty: 4

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Rzeczywiście dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

Rysiek_99

Posty: 3

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy bardzo szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe działanie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. To miło, że na polskim rynku działają tacy fachowcy i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

Kowalski

Posty: 5

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, ale przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

Yuri20

Posty: 6

 
To naprawdę skuteczny serwis laptopów Asus, lecz nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop pozyskał drugie życie w tym miejscu, polecam, bowiem to specjaliści.

derWER

Posty: 17

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Ale nie piję już przy laptopie :)

serwus

Posty: 7

 
SPONSOR